تبلیغات
طلوع زیبایی - قبل از آنکه عروس شوید این مطلب را بخوانید

قبل از آنکه عروس شوید این مطلب را بخوانید

 

نوع مطلب :زنان ،ازدواج ،

نوشته شده توسط:Night Gعروسی شما بیشتر از یک شب نیست پس باید آمادگی کاملی برای این شب داشته باشید. اگر جشن عروسی شما نزدیک است از همین امروز شروع کنید تا در آن شب چهره فراموش نشدنی داشته باشید. ما قدم به قدم راهنمایی تان می کنیم.


شاید شما یکی از کسانی باشید که قرار است در هفته های آینده  مراسم جشن عروسی خود را برگزار کنید. احتمالا  استرس بسیاری دارید چرا که هم باید به خود برسید، هم باید به فهرست مهمان ها فکر کنید، هم به دنبال درست کردن خانه ای رۆیایی باشید و … . همه این کارها بسیار مهم است ولی به یاد داشته باشید، مهم ترین نکته در این شب بزرگ، ظاهر شماست و باید از همین حالا کم کم ظاهر خود را آماده کنید.

عروسی شما بیشتر از یک شب نیست پس باید آمادگی کاملی برای این شب داشته باشید. اگر جشن عروسی شما نزدیک است از همین امروز شروع کنید تا در آن شب چهره فراموش نشدنی داشته باشید. ما قدم به قدم راهنمایی تان می کنیم.

یک چک لیست تهیه کنید

چک لیستی از همه ی چیزهای مهم درست کنید، بنابراین می توانید مطمئن شوید که انجام هیچ کاری را فراموش نخواهید کرد. می توانید بعداً از این لیست برای یادآوری انجام کارها نیز استفاده کنید. بعلاوه، بعداً آرامش خواهید داشت، چرا که لیستی از کارهایی که باید انجام دهید روبروی شماست و دلهره نخواهید گرفت.

درباره ی برنامه های جایگزین فکر کنید

فقط نوشتن چک لیستی از کارهایی که باید انجام شود کافی نیست! برای روزی به بزرگی روز عروسی تان بهتر است که بجای اظهار پشیمانی، جوانب احتیاط را رعایت کنید! از اینرو مطمئن شوید برای زمانی که چیزی اشتباهی شد یا کاری به خوبی پیش نرفت، برنامه های جایگزینی در نظر گرفته اید.

کدام آرایشگاه را انتخاب کنید

حالا دیگر وقت انتخاب است. با انتخاب آرایشگاه یک ماه پیش از تاریخ عروسی و قرارداد بستن، می توانید یکی از کارهای اساسی را انجام شده فرض کنید. در ضمن، این فرصت را هم دارید که در طول این مدت با نظر آرایشگرتان، کمی به خودتان برسید. یادتان باشد یکی از مسائل مهم در مورد انتخاب آرایشگاه، اخلاق آرایشگران یک سالن است. فقط کار مهم نیست؛ شما در شب عروسی تان به اندازه کافی استرس دارید. پس بهتر است در انتخاب آرایشگاه این نکته مهم را هم به خاطر بسپارید. اگر پرسنل یک سالن، خوش اخلاق باشند، شما بیشتر می توانید احساس آرامش کنید و برای شب عروسی آماده شوید. همچنین حتما از آرایشگرتان بپرسید که از چه موادی برای زیرسازی پوست استفاده می کند.

یک دوره ی آزمایشی داشته باشید

بجای اینکه صبر کنید تا نتیجه ی آرایش و مدل مویتان را روز عروسی ببینید، بهتر است یکبار یک دوره ی آزمایشی داشته باشید تا مطمئن شوید که چه شکلی خواهید شد. اگر احتیاج شد می توانید تغییراتی ایجاد کنید، مثلاً در موردی که فکر می کنید چیزی مناسب شما نیست.

در روز عروسی تان، کاری که باید انجام دهید این است که خیلی بخندید! حدود 2 تا 3 هفته قبل از عروسی، بهتر است پیش یک دندانپزشک بروید تا دندان های تان را با روش های کاملا حرفه ای سفید کند، ولی اگر با روش های خانگی، دندان های تان را سفید کنید، بهتر است

پوست صورت تان را دریابید

این شب، بزرگ ترین شب زندگی شماست ولی لازم نیست وحشت زده شوید و در استفاده از محصولات زیبایی افراط کنید و با آرایش های عجیب و غریب، خود را به گونه ای کاملا متفاوت در آورید. هر گونه درمان پوستی را حداقل 2 هفته قبل از عروسی انجام دهید. البته می توانید یک هفته قبل از عروسی از ماسک های خانگی ساده برای صورت تان استفاده کنید. همچنین برای درخشان شدن بیشتر پوست صورت تان یک ماه تا 2 هفته قبل از مراسم عروسی از پوست تان لایه برداری کنید تا در این روز بزرگ، صورت شما همچون ستاره ای بدرخشد.

موها را تقویت کنید

اگر می خواهید برای عروسی تان موهای تان را صاف یا تقویت کنید، حتما این کار را یک تا 2 هفته قبل انجام دهید چون یک هفته بعد به اصطلاح موهای شما جا می افتد و کاملا طبیعی به نظر می آید. اگر می خواهید قبل از عروسی موهای تان را رنگ کنید، اول موها را صاف یا تقویت و یک تا 2 هفته بعد، موها را رنگ کنید تا موهای تان را از هرگونه آسیب احتمالی محافظت کنید.

لباس و کفشتان را امتحان کنید

شما میلیون ها بار لباستان را امتحان می کنید! اما برای آخرین بار، یک هفته قبل از عروسی تان هم دوباره امتحانش کنید. در مواردی ممکن است شما کمی وزن کم کرده یا برعکس کمی هم تپل تر شده باشید، می توانید در چنین مواردی از خیاطتان بخواهید تا تغییرات مورد نیاز را روی لباستان اعمال کند. به همین شکل، کفش هایتان را هم تست کنید تا مطمئن شوید که به خوبی اندازه ی پایتان است. حالا لباس و کفش هایتان را باهم بپوشید تا ببینید آیا می توانید بخوبی با آن ها راه بروید، برقصید و تمام کارهایی که روز عروسیتان قرار است انجام دهید را انجام بدهید؟

به یک لبخند زیبا نیاز دارم

در روز عروسی تان، کاری که باید انجام دهید این است که خیلی بخندید! حدود 2 تا 3 هفته قبل از عروسی، بهتر است پیش یک دندانپزشک بروید تا دندان های تان را با روش های کاملا حرفه ای سفید کند، ولی اگر با روش های خانگی، دندان های تان را سفید کنید، بهتر است 5 هفته تا یک ماه قبل از عروسی، استفاده از این روش ها را شروع کنید. همچنین لبخند زدنتان را روبروی آینه میلیون ها بار تمرین کنید، تا اینکه در آن روز بزرگ به بهترین شکلی که می توانید بخندید.

به خودتان استراحت دهید

یک هفته قبل ازعروسی تان از رفت و آمد خیلی زیاد بپرهیزید. تا آنجایی که ممکن است داخل خانه بمانید و از نور خورشید دور باشید. اگر هم می خواهید برنزه کنید، همیشه می توانید به سراغ اسپری های برنزه کننده بروید. به یک مرکز اسپا و ماساژ مراجعه کنید و کمی به خودتان برسید و آرامش کسب کنید.

آب بیشتری بنوشید

نوشیدن آب به مقدار زیاد پوست شما را از داخل پاکسازی می کند و باعث می شود هم پوست هیدراته یا آب رسانی شود هم اینکه سموم از بدنتان دفع شود و پوست شفافی پیدا کنید. هیچ مقدار و هیچ نوع آرایش و رژیم زیبایی نمی تواند این کار را برایتان انجام دهد! از این رو مطمئن شوید که 7 روز قبل از عروسی تان بیشتر و بیشتر از قبل آب می نوشید تا پوستی درخشان و روشن پیدا کنید.

علاوه بر نوشیدن آب می توانید این نکته را هم برای خوابیدن آرایش روی صورتتان در شب عروسی انجام دهید. برای این کار از ماسک های طبیعی میوه و یا از کرم های آب رسانی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.

رژیم زیبایی بگیرید

از یک متخصص، مشاوره بگیرید و یک رژیم زیبایی خاص مناسب پوستتان را تنظیم و اجرا کنید. با پاک کننده های مخصوص صورت و آن دسته از محصولاتی که مخصوص عروس ها تولید شده است، چربی بیش از اندازه ی پوستتان را بگیرید. حواستان هم باشد که اگر پوست حساسی دارید، محصول جدیدی را که پیش تر از آن استفاده نکرده اید امتحان نکنید.

بهتر است تمام غذاهای چرب و بدون ارزش غذایی را کنار بگذارید. واقعاً زمان این نیست که خطر کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک رژیم غذایی سالم حاوی آجیل ها، غلات، برنج قهوه ای، میوه ها و سبزیجات دارید.

به اندازه ی کافی بخوابید

در این ماه سعی کنید با تمام استرسی که برای حجم زیاد کار برایتان پیش می آید کنار بیایید و هر شب سر ساعت 11 بخوابید. اگر کم بخوابید، نه تنها پوستتان آویزان می شود، بلکه زیر چشمانتان هم خورجین کبود زشتی پدیدار خواهد شد و در کنار استرس زیاد، باعث زدن تبخال و جوش می شود. بنابراین مهم نیست چه کار می کنید، قبل از عروسی تان باید به اندازه ی کافی بخوابید.

خوشبو ترین عروس باشید

عطری را که می خواهید در روز عروسی تان استفاده کنید، تهیه کنید و چندین بار آن را روی پوست تان امتحان کنید. حواس تان باشد که یکی، دو روز مانده به عروسی برای انجام چنین تغییراتی خیلی دیر است و ممکن است آرامش تان را به هم بزند.How does Achilles tendonitis occur?
دوشنبه 16 مرداد 1396 11:20 ب.ظ
Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information.
Thanks for the post. I'll certainly return.
Foot Issues
شنبه 14 مرداد 1396 12:56 ب.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your site,
how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea
Can Pilates make you look taller?
سه شنبه 10 مرداد 1396 10:28 ق.ظ
I am really grateful to the holder of this web page who has shared this impressive piece of
writing at at this place.
Foot Problems
سه شنبه 10 مرداد 1396 06:21 ق.ظ
Hey there! I just wish to give you a huge thumbs up
for the great info you have here on this post. I will be returning to your web site for
more soon.
Can stretching help you grow taller?
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:32 ب.ظ
I'm not sure where you are getting your info, but good topic.

I needs to spend some time learning much more or understanding more.

Thanks for wonderful info I was looking for this info for my
mission.
How long does it take to recover from Achilles injury?
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:40 ب.ظ
Thank you for every other informative website.
The place else may just I am getting that type of
information written in such an ideal approach? I have a venture that I am simply now running on, and I've been at the glance
out for such information.
What is distraction osteogenesis?
دوشنبه 9 مرداد 1396 07:41 ب.ظ
I think this is among the most vital information for me.
And i'm glad reading your article. But wanna remark on few general things, The web site style is great,
the articles is really nice : D. Good job, cheers
Where is the Achilles heel?
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:35 ق.ظ
If some one wishes expert view about blogging afterward i advise him/her to pay a quick visit this blog, Keep
up the nice job.
Foot Issues
دوشنبه 9 مرداد 1396 08:00 ق.ظ
It's really a great and helpful piece of information. I'm
glad that you simply shared this useful information with us.

Please stay us up to date like this. Thanks
for sharing.
Do you get taller when you stretch?
یکشنبه 8 مرداد 1396 11:38 ق.ظ
Hi there! This is kind of off topic but I need some advice from an established
blog. Is it very difficult to set up your own blog? I'm not
very techincal but I can figure things out pretty fast.
I'm thinking about setting up my own but I'm not
sure where to start. Do you have any ideas or suggestions?

With thanks
Why does it hurt right above my heel?
یکشنبه 8 مرداد 1396 03:48 ق.ظ
I love reading a post that can make men and women think.
Also, thanks for allowing for me to comment!
Foot Problems
یکشنبه 8 مرداد 1396 03:38 ق.ظ
Can you tell us more about this? I'd care to find out some additional information.
What causes pain in the Achilles tendon?
یکشنبه 8 مرداد 1396 02:40 ق.ظ
I visited multiple websites however the audio feature for audio
songs present at this web site is in fact fabulous.
How do you treat a sore Achilles tendon?
یکشنبه 8 مرداد 1396 02:02 ق.ظ
Howdy, There's no doubt that your website might be having browser compatibility problems.
When I look at your site in Safari, it looks fine but when opening
in Internet Explorer, it has some overlapping issues.
I simply wanted to provide you with a quick heads up! Other than that, fantastic blog!
Can you have an operation to make you taller?
یکشنبه 8 مرداد 1396 01:20 ق.ظ
Hmm it seems like your blog ate my first comment (it was super long) so I guess I'll just
sum it up what I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I too am an aspiring blog blogger but I'm still new to everything.
Do you have any tips and hints for novice blog writers?
I'd genuinely appreciate it.
How do you treat Achilles tendonitis?
شنبه 7 مرداد 1396 03:00 ب.ظ
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your site is excellent, as well as the content!
Can you lose weight by doing yoga?
شنبه 7 مرداد 1396 12:17 ب.ظ
If some one needs to be updated with latest technologies after that
he must be pay a visit this site and be up to date all the time.
Can you get taller with yoga?
شنبه 7 مرداد 1396 08:05 ق.ظ
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.

Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!

Thank you
Foot Problems
شنبه 7 مرداد 1396 07:49 ق.ظ
If some one desires expert view regarding running a blog afterward i suggest him/her to go to see this weblog, Keep up the
nice work.
anonymous std testing
یکشنبه 4 تیر 1396 11:25 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که ظاهر
شدن دلنشین در آیا واقعا حل و فصل
خوب با من پس از برخی از زمان.

جایی درون جملات شما در واقع قادر به من مؤمن متاسفانه فقط برای بسیار در حالی که
کوتاه. من هنوز مشکل خود را با فراز در مفروضات و
یک ممکن است را خوب به کمک پر کسانی که
شکاف. اگر شما که می توانید انجام من
خواهد بدون شک بود تحت تاثیر قرار داد.
http://colemanlngzsslkva.hazblog.com
چهارشنبه 3 خرداد 1396 08:49 ب.ظ
Nice post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
Very helpful information specifically the last part :
) I care for such information a lot. I was seeking
this certain information for a very long time. Thank you and best of luck.
دانلود سریال
پنجشنبه 9 مرداد 1393 01:26 ق.ظ
سلام. وبلاگ توپی داری. دوست داشتی یه سری به ما هم بزن. سایت دانلود سریال و فیلم جدید ایرانی داریم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


کنکورد مافوق‌صوت ایرباس پنجشنبه 15 مرداد 1394
ساخت جانشین تجدیدپذیر و مصنوعی برای بنزین جمعه 8 خرداد 1394
کیسه های چای را دور نیندازید! جمعه 18 اردیبهشت 1394
خواستگاری به سبک آمریکایی در تهران دوشنبه 14 اردیبهشت 1394
فوران آتش فشان شیلی -"کالبوکو" جمعه 4 اردیبهشت 1394
مصاحبه با دختر گلفروش میدان تجریش سه شنبه 26 اسفند 1393
ترانس سکسوالها یا تی اس ها با دوجنسی ها تفاوت دارند پنجشنبه 30 بهمن 1393
گوش الاغی بچه پولدارها جمعه 10 بهمن 1393
حقایق جالب زندگی شخصی پاشایی و ماجرای فیلم لو رفته اش! جمعه 10 بهمن 1393
مدل __ jovani سه شنبه 7 بهمن 1393
سیگار لایت دروغ است سه شنبه 30 دی 1393
دریای زیبا جمعه 26 دی 1393
آموزش رژ لب استثنایی و منحصر به فرد جمعه 12 دی 1393
کریسمس جمعه 5 دی 1393
بابانوئل پنجشنبه 4 دی 1393
به همخانه نیازمندیم ترجیحا یک خانوم! پنجشنبه 4 دی 1393
رنگ قرمز باعث بروز احساس حسادت در زنان می‌شود سه شنبه 14 مرداد 1393
دوستان از نظر ژنتیکی به هم شبیه هستند سه شنبه 14 مرداد 1393
سرخی لبانم از تو سه شنبه 14 مرداد 1393
مشکل زنانه ای به نام سینه اضافه چهارشنبه 8 مرداد 1393
قبل از آنکه عروس شوید این مطلب را بخوانید چهارشنبه 8 مرداد 1393
شش بازیگری که سر صحنه فیلمبرداری اخراج شدند چهارشنبه 1 مرداد 1393
درمان ‌همیشگی‌ سرطان توسط یک پزشک ایرانی دوشنبه 30 تیر 1393
نمایش مانتوهای پرچم‌نشان و توقیف دو موسسه مد چهارشنبه 25 تیر 1393
صفحه نمایش یک میلیون مگاپیکسلی LG لوله می‌شود! سه شنبه 24 تیر 1393
چگونه گوشی، لپ‌تاپ یا تبلت گمشده خود را رصد و کنترل کنیم؟ سه شنبه 24 تیر 1393
چگونه مژه های بلند و زیبایی داشته باشیم شنبه 21 تیر 1393
اشتبا هات دختران مجرد جمعه 20 تیر 1393
مناسب ترین ضد آفتاب های طبیعی کدامند؟ پنجشنبه 19 تیر 1393
آخرین مدل های کفش های تابستانی پنجشنبه 19 تیر 1393
لیست آخرین پستها